Serap Günal

Ben Serap Günal, 1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma ve kaybolan verilerin geri getirilmesi, tüm medyalarda bu işlemin %99'a varan başarı oranı ile gerçekleştirilmesi, tamamen profesyonellik ve uzmanlıkla mümkündür, Serap Günal ve ekibi, bu uzmanlık ve deneyim ile, medyalarınızda ortaya çıkan sorunları giderip tüm verilerinizi kurtarmak için sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kaybolan verileri kurtarma

Kaybolan verilerin kurtarılması için, ilgili medya aygıtına, ciddi anlamda ve profesyonel olarak bir çalışmalar zinciri uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde olabilmesi, kurtarılacak verilerin tamamının elde edilebilmesi için gereken minimum süre maksimum dikkat ile mümkündür.

Biz ekip olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten onur duymaktayız. Başta İstanbul veri kurtarma, Ankara veri kurtarma ve İzmir veri kurtarma olam üzere tüm Türkiye'ye Veri kurtarma alanında hizmet vermekteyiz, iletişim sayfamızı ziaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber güvenlik denilince aklınıza ilk gelen virüs veya hacker saldırıları olabilir, ancak durum bazen daha farklı olabiliyor, örneğin verilerinizin korunması işlemi de siber güvenlik konusu dahilindedir.Veri kurtarma hizmeti ise bir şekilde siber güvenlik sorunları yüzünden zarar görmüş verilere tekrar ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

Kimdir
serap günal, veri kurtarma, veri kopyalama, kaybolan verilerin geri getirilmesi, verileri geri getirme, kaybolan dosyaları geri getirme
Görüşler

OY VERİN

Vermiş olduğumuz hizmetleri geliştirmek adına, düşünceleriniz bizim için önemlidir. Lütfen görüş, öneri ve isteklerinizi bizimle paylaşınız.

5.0

Eğitim

4.9

Uzmanlık

5.0

Profesyonellik

İsim Soyisim
Fotoğraf Yükle
Yorumunuz
 
BARIŞ ŞİMŞEK BETA SERVİS
NEREDEYSE KURULUŞUNDAN BU YANA BİRLİKTEYİZ .YARI YOLDA KALMAZSINIZ.
Puanlar
Eğitim : 5.0 Uzmanlık : 5.0 Profesyonellik : 5.0
ANIL ALAN
Çalışmaya ilk başladığımız yıllarda verilerimin güvenliği ile ilgili tereddütlerim vardı fakat tüm tereddütlerim birer birer yıkıldı. Başarılarınızın devamını ve sürekliliğini dilerim.
Puanlar
Eğitim : 5.0 Uzmanlık : 4.5 Profesyonellik : 5.0
Kubilay KAPLAN
Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla
Puanlar
Eğitim : 5.0 Uzmanlık : 5.0 Profesyonellik : 5.0
Kubilay KAPLAN
Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla
Puanlar
Eğitim : 5.0 Uzmanlık : 5.0 Profesyonellik : 5.0
Barbaros Akkoyunlu
Erişemediğiniz verilerinizi güvenebileceğiniz ellere teslim etmenin rahatlığını yaşatan bir firma. Sadece Türkiye değil Avrupa da dahi ilklerde olan profesyonel veri kurtarma hizmeti verdiğiniz için sizi tebrik ediyorum.
Puanlar
Eğitim : 5.0 Uzmanlık : 5.0 Profesyonellik : 5.0
Uysal DOĞAN