Serap Günal

Ben Serap Günal, 1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma ve kaybolan verilerin geri getirilmesi, tüm medyalarda bu işlemin %99'a varan başarı oranı ile gerçekleştirilmesi, tamamen profesyonellik ve uzmanlıkla mümkündür, Serap Günal ve ekibi, bu uzmanlık ve deneyim ile, medyalarınızda ortaya çıkan sorunları giderip tüm verilerinizi kurtarmak için sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kaybolan verileri kurtarma

Kaybolan verilerin kurtarılması için, ilgili medya aygıtına, ciddi anlamda ve profesyonel olarak bir çalışmalar zinciri uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde olabilmesi, kurtarılacak verilerin tamamının elde edilebilmesi için gereken minimum süre maksimum dikkat ile mümkündür.

Biz ekip olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten onur duymaktayız. Başta İstanbul veri kurtarma, Ankara veri kurtarma ve İzmir veri kurtarma olam üzere tüm Türkiye'ye Veri kurtarma alanında hizmet vermekteyiz, iletişim sayfamızı ziaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber güvenlik denilince aklınıza ilk gelen virüs veya hacker saldırıları olabilir, ancak durum bazen daha farklı olabiliyor, örneğin verilerinizin korunması işlemi de siber güvenlik konusu dahilindedir.Veri kurtarma hizmeti ise bir şekilde siber güvenlik sorunları yüzünden zarar görmüş verilere tekrar ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

Adli Bilişim
adli bilişim, veri kurtarma, veri analizi, serap günal, veri kurtarma türleri, temiz oda, harddisk veri kurtarma, ssd veri kurtarma

Esrarengiz konular

Adli bilişim deyince halkımızın aklına nedense kriminal laboratuvar, o meşhur fenomen “CSI” dizisi sahneleri gelir. Suç unsuru olarak belirlenen medyadan yapılan iz sürme işine “forensic” “adli bilişim” de denebilir. Aslında belirli kurallar çerçevesinde, çeşitli yazılım ve donanımlar marifetiyle yapılan, aynı zamanda “yapılabilirlik sınırları!” olan bir iştir iz sürme... “Siz yapamadınız ama kriminal laboratuvara götürsek yapılabilir mi?” sorusunun sıkça sorulduğu konudur.

Konu çok detaylı.. Ayrıntılarda boğulmadan şunu izah edeyim. Klavyede bastığınız her tuş medyanızda bir iz bırakır evet ama bu izin bulunabilmesi bazen zor, bazen de imkansızdır. İşin detayı için bize başvuracaksınız :)

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum Yaz

Uysal DOĞAN