Serap Günal

Ben Serap Günal, 1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma ve kaybolan verilerin geri getirilmesi, tüm medyalarda bu işlemin %99'a varan başarı oranı ile gerçekleştirilmesi, tamamen profesyonellik ve uzmanlıkla mümkündür, Serap Günal ve ekibi, bu uzmanlık ve deneyim ile, medyalarınızda ortaya çıkan sorunları giderip tüm verilerinizi kurtarmak için sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kaybolan verileri kurtarma

Kaybolan verilerin kurtarılması için, ilgili medya aygıtına, ciddi anlamda ve profesyonel olarak bir çalışmalar zinciri uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde olabilmesi, kurtarılacak verilerin tamamının elde edilebilmesi için gereken minimum süre maksimum dikkat ile mümkündür.

Biz ekip olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten onur duymaktayız. Başta İstanbul veri kurtarma, Ankara veri kurtarma ve İzmir veri kurtarma olam üzere tüm Türkiye'ye Veri kurtarma alanında hizmet vermekteyiz, iletişim sayfamızı ziaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber güvenlik denilince aklınıza ilk gelen virüs veya hacker saldırıları olabilir, ancak durum bazen daha farklı olabiliyor, örneğin verilerinizin korunması işlemi de siber güvenlik konusu dahilindedir.Veri kurtarma hizmeti ise bir şekilde siber güvenlik sorunları yüzünden zarar görmüş verilere tekrar ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

Farkındalık
homeopati, uykusuzluk, doğal tedavi, serap günal, blog

Homeopati Mucizesi İle Tanıştınız mı?

Oğlumun doğumu ile kesintisiz uykuya elveda demiştim. Tam 2 senedir uykumun kalitesi berbat, umutsuz vakaydım. Uyku düzensizliğine bağlı baş ağrısı ortaya çıktığında, hem oğlumun uykusunu düzenleyecek hem de dolayısıyla bana tatlı uykuyu geri getirecek bir deva arayışına girdim.

Pek çok uzman görüşü aldım. Hiçbiri bir işe yaramadı. Tesadüfen bir doktor arkadaşım ile sohbet ederken homeopatiden bahsetti bana. Konu çok ilgimi çekti. Yeni doğan bebekler için bile uygulanabilirliği çok cezbediciydi. Hemen araştırmaya koyuldum. Kitaplar aldım, İngiltere’den ilkyardım setini getirttim. Bir yandan da doktor arkadaşım hem oğluma hem bana tedavi başlattı. 1-2 ay içinde uykusu düzelme eğilimi göstermişti bile oğlumun. Ben de zaman içerisinde çok daha iyi hissettim, uykum düzene girdi, baş ağrıları gitti. 

Homeopati  doğal ve kolay bir tedavi yöntemidir. Hamileler ve bebekler dahil fiziksel, psikolojik ve zihinsel problemleri tedavi eder. Hastalığı değil hastayı iyileştirir. Yan etkisi yoktur. Homeopatik tedavinin diğer ilaçlarla etkileşimi yoktur.

www.homeopatiklinik.com daha fazla bilgi için tereddütsüz başvurabileceğiniz bir kaynak olabilir. 

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum Yaz

Uysal DOĞAN