Serap Günal

Ben Serap Günal, 1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma ve kaybolan verilerin geri getirilmesi, tüm medyalarda bu işlemin %99'a varan başarı oranı ile gerçekleştirilmesi, tamamen profesyonellik ve uzmanlıkla mümkündür, Serap Günal ve ekibi, bu uzmanlık ve deneyim ile, medyalarınızda ortaya çıkan sorunları giderip tüm verilerinizi kurtarmak için sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kaybolan verileri kurtarma

Kaybolan verilerin kurtarılması için, ilgili medya aygıtına, ciddi anlamda ve profesyonel olarak bir çalışmalar zinciri uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde olabilmesi, kurtarılacak verilerin tamamının elde edilebilmesi için gereken minimum süre maksimum dikkat ile mümkündür.

Biz ekip olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten onur duymaktayız. Başta İstanbul veri kurtarma, Ankara veri kurtarma ve İzmir veri kurtarma olam üzere tüm Türkiye'ye Veri kurtarma alanında hizmet vermekteyiz, iletişim sayfamızı ziaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber güvenlik denilince aklınıza ilk gelen virüs veya hacker saldırıları olabilir, ancak durum bazen daha farklı olabiliyor, örneğin verilerinizin korunması işlemi de siber güvenlik konusu dahilindedir.Veri kurtarma hizmeti ise bir şekilde siber güvenlik sorunları yüzünden zarar görmüş verilere tekrar ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

Farkındalık
nasıl biriyim, serap günal kimdir, veri analizi, veri kurtarma, sistem analizi, veri kurtarma seminerleri, serap günal eğitim, serap günal hakkında bilgiler

Nasıl biriyim?

Çocukluğum biraz donuk geçti. Fazla konuşmayan, yaşından olgun tavırları olan, derslerde pür dikkat, evde inek ..uyumlu bir çocuktum. Doğup büyüdüğüm şehirden ayrılmadan lise bitene kadar düzgün ve başarılı bir öğrencilik hayatım oldu. Dönemin koşullarında iyi bir eğitim aldım. Bilinç düzeyimin ortalamanın üzerinde olduğunu çocuk aklımla bile hissediyordum, ancak karamsar, kötümser bir yanımın olması bazen beni moral olarak aşağı çekiyordu.

İlk bebeğimi kucağıma aldıktan sonra bir hastalık geldi misafir oldu bedenime. Şükür ki onu uğurladım sonsuzluğa. Ancak bana bir şey öğreterek gitti. Yepyeni bir dünyanın kapısını araladım… Olumlu düşünebilmeyi öğrenmeye başlamıştım…

Devamının aktarımını nasıl yapacağımı iyi kurgulamam gerekli… Çünkü belki de, başka yardıma ihtiyaç duyanların hayatlarına doğru bir biçimde dokunabilirim. İlerleyen yazılarımda kişisel gelişim yolculuğuma şahitlik etmenizi istiyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum Yaz

Uysal DOĞAN