Serap Günal

Ben Serap Günal, 1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma ve kaybolan verilerin geri getirilmesi, tüm medyalarda bu işlemin %99'a varan başarı oranı ile gerçekleştirilmesi, tamamen profesyonellik ve uzmanlıkla mümkündür, Serap Günal ve ekibi, bu uzmanlık ve deneyim ile, medyalarınızda ortaya çıkan sorunları giderip tüm verilerinizi kurtarmak için sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kaybolan verileri kurtarma

Kaybolan verilerin kurtarılması için, ilgili medya aygıtına, ciddi anlamda ve profesyonel olarak bir çalışmalar zinciri uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde olabilmesi, kurtarılacak verilerin tamamının elde edilebilmesi için gereken minimum süre maksimum dikkat ile mümkündür.

Biz ekip olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten onur duymaktayız. Başta İstanbul veri kurtarma, Ankara veri kurtarma ve İzmir veri kurtarma olam üzere tüm Türkiye'ye Veri kurtarma alanında hizmet vermekteyiz, iletişim sayfamızı ziaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber güvenlik denilince aklınıza ilk gelen virüs veya hacker saldırıları olabilir, ancak durum bazen daha farklı olabiliyor, örneğin verilerinizin korunması işlemi de siber güvenlik konusu dahilindedir.Veri kurtarma hizmeti ise bir şekilde siber güvenlik sorunları yüzünden zarar görmüş verilere tekrar ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

Siber Güvenlik

Zombi

Makinanızın zombi bilgisayar olarak kullanılabileceğini biliyor muydunuz? Eğer bir zombi olmuşsanız, sizi kendi kötü emellerine alet eden bir HACKER tarafından kullanılıyorsunuz demektir. Bu da bir gün kapınızı, bilişim suçları polisinin çalacağı anlamına gelir.

Makinanız üzerinden her türlü fenalığı yapan kişilerce kullanılmayı kim ister? Bunun için önlem almalısınız. Zira geç kalındığında hiç işlemediğiniz bir suç yüzünden dava edilebilirsiniz.

Günümüzde zombi olduğunun farkına bile varmayan onbinlerce makina olduğu biliniyor. Zombi olmaktan korunmak mümkün. Menşeini bilmediğiniz alanlardan müzik veya program indirmeyin. Zira siz buradan o virüslü dosyaları indirdiğinizde artık bir zombi haline geliyorsunuz.

İndirdiğiniz programı çalıştırdığınızda HACKER abinin elinde oyuncak oluyorsunuz. Sizin makinanızı yönetebilir ve kullanabilir hale geliyor. Hedefe saldırma zamanı geldiğinde o abinin elindeki askeri oluveriyorsunuz.

Dikkat edin efendim. 

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum Yaz

Uysal DOĞAN