Serap Günal

Ben Serap Günal, 1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma ve kaybolan verilerin geri getirilmesi, tüm medyalarda bu işlemin %99'a varan başarı oranı ile gerçekleştirilmesi, tamamen profesyonellik ve uzmanlıkla mümkündür, Serap Günal ve ekibi, bu uzmanlık ve deneyim ile, medyalarınızda ortaya çıkan sorunları giderip tüm verilerinizi kurtarmak için sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kaybolan verileri kurtarma

Kaybolan verilerin kurtarılması için, ilgili medya aygıtına, ciddi anlamda ve profesyonel olarak bir çalışmalar zinciri uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde olabilmesi, kurtarılacak verilerin tamamının elde edilebilmesi için gereken minimum süre maksimum dikkat ile mümkündür.

Biz ekip olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten onur duymaktayız. Başta İstanbul veri kurtarma, Ankara veri kurtarma ve İzmir veri kurtarma olam üzere tüm Türkiye'ye Veri kurtarma alanında hizmet vermekteyiz, iletişim sayfamızı ziaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber güvenlik denilince aklınıza ilk gelen virüs veya hacker saldırıları olabilir, ancak durum bazen daha farklı olabiliyor, örneğin verilerinizin korunması işlemi de siber güvenlik konusu dahilindedir.Veri kurtarma hizmeti ise bir şekilde siber güvenlik sorunları yüzünden zarar görmüş verilere tekrar ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

Veri Kurtarma
flash bellek kurtarma, flash bellekten veri kurtarma, micro sd kart kurtarma, taşınabilir bellek veri kurtarma

Hafıza Kartı Veri Kurtarma

Flash bellekler, SD kartlar, mikro SD kartlar, kompakt flaş kartlardan veri kurtarma işlemleri verinin yazdırıldığı çip alanı üzerinde yapılabilmektedir. Hafıza kartları genellikle fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu gibi cihazlarda kullanılmaktadır.

Hafıza kartlarından veri kurtarma işlemleri hem fiziksel hem de mantıksal olarak yapılabilmektedir.  Hafıza kartlarından veri kurtarma işlemlerinde kartın veri yazdırılan kısmı plastikle baskı yapılarak üretildiği için, çatlak, kırık gibi durumlarda veri alınamaz.

Çatlak, kırık olmayan hafıza kartlarında ise işlemin gerektirdiği malzemeye göre, programa göre değerlendirilip kart veri kurtarma yapılabilmektedir. Şirketimiz, chip (çip) üzerine veri yazdırılan tüm medyadan uzman bilgi ve tecrübesiyle veri kurtarma yapabilmektedir. Spider (örümcek) cihazınızı bu alanda ilk kullanan firmadır.  

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum Yaz

Uysal DOĞAN