Serap Günal

Ben Serap Günal, 1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma ve kaybolan verilerin geri getirilmesi, tüm medyalarda bu işlemin %99'a varan başarı oranı ile gerçekleştirilmesi, tamamen profesyonellik ve uzmanlıkla mümkündür, Serap Günal ve ekibi, bu uzmanlık ve deneyim ile, medyalarınızda ortaya çıkan sorunları giderip tüm verilerinizi kurtarmak için sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kaybolan verileri kurtarma

Kaybolan verilerin kurtarılması için, ilgili medya aygıtına, ciddi anlamda ve profesyonel olarak bir çalışmalar zinciri uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde olabilmesi, kurtarılacak verilerin tamamının elde edilebilmesi için gereken minimum süre maksimum dikkat ile mümkündür.

Biz ekip olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten onur duymaktayız. Başta İstanbul veri kurtarma, Ankara veri kurtarma ve İzmir veri kurtarma olam üzere tüm Türkiye'ye Veri kurtarma alanında hizmet vermekteyiz, iletişim sayfamızı ziaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber güvenlik denilince aklınıza ilk gelen virüs veya hacker saldırıları olabilir, ancak durum bazen daha farklı olabiliyor, örneğin verilerinizin korunması işlemi de siber güvenlik konusu dahilindedir.Veri kurtarma hizmeti ise bir şekilde siber güvenlik sorunları yüzünden zarar görmüş verilere tekrar ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

Veri Kurtarma
harddisk veri kurtarma, veri kurtarma, hdd kurtarma, bozuk harddisk kurtarma, bozuk harddisk okuma, bozuk harddisk düzeltme, maxtor

Hard Disk Veri Kurtarma

Hard disk veri kaybı ve hard disk veri kurtarma vakaları günümüzde en yaygın olarak kullanılan veri depolama cihazları olması bakımından en çok karşılaşılan veri kaybı vakalarıdır. Hard diskler içerisinde verinin depolandığı plaka ve veriyi o plakaya ileten mekanizma temelinde oluşur. Son zamanda hem çip hem de plaka sisteminin olduğu hibrid diskler de (SSHD) bulunmaktadır.

Hard disk veri kurtarma vakaları silme, formatlama, düşürme, çarpma, elektrik kesintisi, kullanılan ortamın aşırı sıcak, tozlu olması, diskin çalıştığı güç kaynağında ani enerji düşmesi veya artması, raw formata dönüşme vb nedenlerden oluşan veri kaybı durumlarında gerçekleştirilmektedir.

Hard diskte herhangi bir nedenden dolayı veri kaybı meydana gelmişse hiçbir müdahale yapılmadan işin uzmanı kurum ve kişilere danışılmalı ve analiz süreci ile başlayan veri kurtarma işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana edindiği iş tecrübesi ve aldığı uzmanlık eğitimleri sayesinde bu konuda Türkiye’deki en üst düzeydeki tecrübeye ve bilgiye sahiptir. Yaptığı yatırımlar sayesinde tüm dünya ile aynı anda veri kurtarma teçhizatlarını uzman bilgisiyle kullanabilmektedir. 

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum Yaz

Uysal DOĞAN