Serap Günal

Ben Serap Günal, 1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma ve kaybolan verilerin geri getirilmesi, tüm medyalarda bu işlemin %99'a varan başarı oranı ile gerçekleştirilmesi, tamamen profesyonellik ve uzmanlıkla mümkündür, Serap Günal ve ekibi, bu uzmanlık ve deneyim ile, medyalarınızda ortaya çıkan sorunları giderip tüm verilerinizi kurtarmak için sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kaybolan verileri kurtarma

Kaybolan verilerin kurtarılması için, ilgili medya aygıtına, ciddi anlamda ve profesyonel olarak bir çalışmalar zinciri uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde olabilmesi, kurtarılacak verilerin tamamının elde edilebilmesi için gereken minimum süre maksimum dikkat ile mümkündür.

Biz ekip olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten onur duymaktayız. Başta İstanbul veri kurtarma, Ankara veri kurtarma ve İzmir veri kurtarma olam üzere tüm Türkiye'ye Veri kurtarma alanında hizmet vermekteyiz, iletişim sayfamızı ziaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber güvenlik denilince aklınıza ilk gelen virüs veya hacker saldırıları olabilir, ancak durum bazen daha farklı olabiliyor, örneğin verilerinizin korunması işlemi de siber güvenlik konusu dahilindedir.Veri kurtarma hizmeti ise bir şekilde siber güvenlik sorunları yüzünden zarar görmüş verilere tekrar ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

Veri Kurtarma
mobil veri kurtarma, tablet veri kurtarma, cep telefonu veri kurtarma, mobil cihaz kurtarma, mobil cihaz resim kurtarma

Mobil Cihazdan Veri Kurtarma

Günümüzde artık mobil cihazlar çok daha yaygın kullanımdadır. Fotoğraf makinası, kullanışsız büyük diz üstü makinaların ve cihazların yerini mobil akıllı telefonlar ve tabletler almıştır. Bu durumda bu alandaki veri kurtarma yatırımlarının daha hızlı ve güncel tutulması gereklidir. Veri Kurtarma Hizmetleri Ltd. konu ile ilgili bilgi ve tecrübesini tüm dünya ile aynı anda en üst düzeyde tutma gayretindedir. Bugün elindeki cihazlar sayesinde yapılabilecek tüm işlemleri başarıyla gerçekleştirmektedir. 

Cep telefonu ve tablet gibi cihazlardan veri kurtarma işlemleri diğer veri depolama cihazlarına uygulanan veri kurtarma işlemlerine benzemekle beraber kendine has farklılıkları da içermektedir.

Cep telefonunun veya tabletin çalışıp çalışmaması birinci kriterdir. Çalışan cep telefonu veya tabletlerde ilk önce model numarası kontrol edilir. Çalışma yapılan model numarası ile cep telefonu veya tablet ise telefon üzerinde çalışma yapılabilir.

Cep telefonu veya tablet veri kaybı durumlarında cihaz çalışmıyor ise cihazın kendine ait belleği üzerinde çalışma yapılır. 

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum Yaz

Uysal DOĞAN