Serap Günal

Ben Serap Günal, 1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma ve kaybolan verilerin geri getirilmesi, tüm medyalarda bu işlemin %99'a varan başarı oranı ile gerçekleştirilmesi, tamamen profesyonellik ve uzmanlıkla mümkündür, Serap Günal ve ekibi, bu uzmanlık ve deneyim ile, medyalarınızda ortaya çıkan sorunları giderip tüm verilerinizi kurtarmak için sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kaybolan verileri kurtarma

Kaybolan verilerin kurtarılması için, ilgili medya aygıtına, ciddi anlamda ve profesyonel olarak bir çalışmalar zinciri uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde olabilmesi, kurtarılacak verilerin tamamının elde edilebilmesi için gereken minimum süre maksimum dikkat ile mümkündür.

Biz ekip olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten onur duymaktayız. Başta İstanbul veri kurtarma, Ankara veri kurtarma ve İzmir veri kurtarma olam üzere tüm Türkiye'ye Veri kurtarma alanında hizmet vermekteyiz, iletişim sayfamızı ziaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber güvenlik denilince aklınıza ilk gelen virüs veya hacker saldırıları olabilir, ancak durum bazen daha farklı olabiliyor, örneğin verilerinizin korunması işlemi de siber güvenlik konusu dahilindedir.Veri kurtarma hizmeti ise bir şekilde siber güvenlik sorunları yüzünden zarar görmüş verilere tekrar ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

Veri Kurtarma
veri kurtarma, veri analizi, serap günal, veri kurtarma gurusu, veri kurtarma uzmani, veri kopyalama, harddisk kurtarma, virüs silme

Şehir Efsaneleri İle Sınavım

Çok zaman önce değildi… bir iki sene olmuştur belki de. Sıcak bir yaz günü tonton bir amca geldi firmamıza. Kısa sohbetin ardından arızalı medyayı sordum. Cebinden peçetelerle sarmalanmış bir şey çıkardı, masamın üzerine bıraktı. Tek tek peçeteleri sıyırdıkça karşıma çıkan manzara biraz tebessüm ettirdi tabii… Plakalar… yerinden sökülmüş aralarına peçete serilerek “korunarak!!” taşınmış. Masamın üzerine dizerken “Çok iyi paketledim evladım, herhangi bir çizikleri yok. Bunları alın, takınca zaten okuyacaksınız kolayca!” dedi.
 
Önce konuyu izah etmeye çalıştım, “Disk plakaları sökülünce veri kurtarma ihtimalleri kalmaz, normal oda ortamında açılsa bile plakalar zarar görür, kaldı ki diskin kendi kasası ve diğer aksamı ortada yoksa plakalardan veri okutulamaz ….” diye sıralarken sözümü kesti.
 
“Bence siz bu işi bilmiyorsunuz. Bunu yapan cihazlar var. Ben yaptırırım bunu!” dedi.
 
Ben… sustum. Kartımı uzattım ve sadece “Lütfen yaptırırsanız bize de bilgi verin efendim.” diyebildim.
 
Lütfen hard diskinizin aksamlarını sökmeye çalışmayın, kapağını bile açmayın.
 
Şehir efsaneleri serimiz devam edecek

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum Yaz

Uysal DOĞAN