Serap Günal

Ben Serap Günal, 1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma ve kaybolan verilerin geri getirilmesi, tüm medyalarda bu işlemin %99'a varan başarı oranı ile gerçekleştirilmesi, tamamen profesyonellik ve uzmanlıkla mümkündür, Serap Günal ve ekibi, bu uzmanlık ve deneyim ile, medyalarınızda ortaya çıkan sorunları giderip tüm verilerinizi kurtarmak için sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kaybolan verileri kurtarma

Kaybolan verilerin kurtarılması için, ilgili medya aygıtına, ciddi anlamda ve profesyonel olarak bir çalışmalar zinciri uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde olabilmesi, kurtarılacak verilerin tamamının elde edilebilmesi için gereken minimum süre maksimum dikkat ile mümkündür.

Biz ekip olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten onur duymaktayız. Başta İstanbul veri kurtarma, Ankara veri kurtarma ve İzmir veri kurtarma olam üzere tüm Türkiye'ye Veri kurtarma alanında hizmet vermekteyiz, iletişim sayfamızı ziaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber güvenlik denilince aklınıza ilk gelen virüs veya hacker saldırıları olabilir, ancak durum bazen daha farklı olabiliyor, örneğin verilerinizin korunması işlemi de siber güvenlik konusu dahilindedir.Veri kurtarma hizmeti ise bir şekilde siber güvenlik sorunları yüzünden zarar görmüş verilere tekrar ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

Veri Kurtarma
veri bozulma türleri, harddisk fiziksel hasar,veri kurtarma da fiziksel hasarlar

Veri Bozulma Türleri - Fiziksel Hasar

Fiziksel hasar, veri kaydedilen cihazın herhangi bir aksamının çalışmaması demektir. Düşme, çarpma, elektrik kesintisi, vurma vb durumlar sonrası yaşanan her türlü fiziki koşul yansıması fiziksel hasar olarak adlandırılır.

Fiziksel hasar nedeniyle çalışmama durumlarında disk üzerinde sadece veri kurtarma işlemi yapılmaktadır. Disk tamiri, yenileme vs. gibi işlemler söz konusu değildir.  Problem oluştuğunda yanlış müdahale edilmesi, elektrik verilmesi, laboratuvar ortamında açılmaması gibi durumlar diskten veri kurtarmayı çok daha zor ve çok daha maliyetli hale getirmektedir.

Veri Kurtarma Hizmetleri Ltd. Şti. dünya üzerinde kullanılan tüm teçhizat ve teknik yöntemleri ihtiva eden bilgi ve tecrübesiyle, laboratuvarına ulaşan tüm vakalarda üstün başarıyla veri kurtarma yapmaktadır. Çeşitli devlet kurum ve kuruluşlarına sağladığı uygulamalı ve teorik eğitimleri ile ilgili laboratuvar personelinin yetiştirilmesi konusunda da hizmet vermektedir.

Her türlü hard disk (IDE, SATA, SCSI, notebook), microdrive, floppy disk, CD/DVD/BluRay, USB Flash bellek, RAID, NAS, SAN, iomega ZIP/JAZZ/REV drive, DAT, DLT, LTO, bellek kartları (SD/Compact Flash, xD, MMC, Smart Media, Memory Stick) üzerinden veri kurtarma, veri kopyalama, veri silme, bilişim suçlarına yönelik veri araştırma (forensics) ve şifre çözme işlemleri yürüten şirketimiz, bu alanda var olan tüm yeni teknolojileri başarıyla kullanmaktadır. Veri kurtarma amacıyla disklerin tozsuz ortamda açılmasını sağlayan temiz oda CLASS 100 (cleanroom) teknolojisini Türkiye'de ilk defa kullanmaya başlayan şirketimiz, bu alanda yatırım yapmış ilk ve tek veri kurtarma laboratuvarıdır. Ülkemizin bu alanda yurt dışına olan bağımlılığını ortadan kaldıran Veri Kurtarma Hizmetleri, uzun yıllardır Türkiye'nin önde gelen holding, şirket, üniversite ve birçok devlet kuruluşunun kritik verilerini kurtarmıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum Yaz

Uysal DOĞAN