Serap Günal

Ben Serap Günal, 1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma ve kaybolan verilerin geri getirilmesi, tüm medyalarda bu işlemin %99'a varan başarı oranı ile gerçekleştirilmesi, tamamen profesyonellik ve uzmanlıkla mümkündür, Serap Günal ve ekibi, bu uzmanlık ve deneyim ile, medyalarınızda ortaya çıkan sorunları giderip tüm verilerinizi kurtarmak için sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kaybolan verileri kurtarma

Kaybolan verilerin kurtarılması için, ilgili medya aygıtına, ciddi anlamda ve profesyonel olarak bir çalışmalar zinciri uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde olabilmesi, kurtarılacak verilerin tamamının elde edilebilmesi için gereken minimum süre maksimum dikkat ile mümkündür.

Biz ekip olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten onur duymaktayız. Başta İstanbul veri kurtarma, Ankara veri kurtarma ve İzmir veri kurtarma olam üzere tüm Türkiye'ye Veri kurtarma alanında hizmet vermekteyiz, iletişim sayfamızı ziaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber güvenlik denilince aklınıza ilk gelen virüs veya hacker saldırıları olabilir, ancak durum bazen daha farklı olabiliyor, örneğin verilerinizin korunması işlemi de siber güvenlik konusu dahilindedir.Veri kurtarma hizmeti ise bir şekilde siber güvenlik sorunları yüzünden zarar görmüş verilere tekrar ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

Veri Kurtarma
veri bozulma türleri, harddisk mantıksal hasar, bozuk harddiskteki verileri kurtarma, veri kurtarma

Veri Bozulma Türleri - Mantıksal Hasar

Formatlama, yanlışlıkla silme, işletim sistemi hataları, yüzeysel hasarlar, bozuk sektörler gibi veri kaybı durumları örnek olarak verilebilir. Temel husus cihazın çalışıyor olması ve içerisinde verinin aranıyor olmasıdır.  Diskin kullanımında herhangi bir problem olmaması nedeniyle fiziksel veri kurtarma müdahaleleri yapılmamalıdır.

Mantıksal hasarlı veri kaybı durumlarında cihazın fiziksel imajı üçerinde çalışma yapılır. Orijinal medya üzerinde çalışma yapılmaz.

Diskte veri kurtarma çalışması temelde program ile yapılacağından veri kurtarma programının veri kaybı yaşanılan diske kurulmaması gerekmektedir.

Veri Kurtarma Hizmetleri Ltd., bu alanda dünya üzerinde kullanılan tüm yazılımlara bu yazılımların kullanım bilgisine sahiptir. Kendine has geliştirdiği bazı yazılımlar sayesinde de işlemlerine başarıyla devam etmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum Yaz

Uysal DOĞAN