Serap Günal

Ben Serap Günal, 1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma ve kaybolan verilerin geri getirilmesi, tüm medyalarda bu işlemin %99'a varan başarı oranı ile gerçekleştirilmesi, tamamen profesyonellik ve uzmanlıkla mümkündür, Serap Günal ve ekibi, bu uzmanlık ve deneyim ile, medyalarınızda ortaya çıkan sorunları giderip tüm verilerinizi kurtarmak için sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kaybolan verileri kurtarma

Kaybolan verilerin kurtarılması için, ilgili medya aygıtına, ciddi anlamda ve profesyonel olarak bir çalışmalar zinciri uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde olabilmesi, kurtarılacak verilerin tamamının elde edilebilmesi için gereken minimum süre maksimum dikkat ile mümkündür.

Biz ekip olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten onur duymaktayız. Başta İstanbul veri kurtarma, Ankara veri kurtarma ve İzmir veri kurtarma olam üzere tüm Türkiye'ye Veri kurtarma alanında hizmet vermekteyiz, iletişim sayfamızı ziaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber güvenlik denilince aklınıza ilk gelen virüs veya hacker saldırıları olabilir, ancak durum bazen daha farklı olabiliyor, örneğin verilerinizin korunması işlemi de siber güvenlik konusu dahilindedir.Veri kurtarma hizmeti ise bir şekilde siber güvenlik sorunları yüzünden zarar görmüş verilere tekrar ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

Veri Kurtarma
veri kurtarma, veri kurtarma teknikleri, veri kurtarma programları, veri kurtarma firmaları, istanbul veri kurtarma

Veri Kurtarma Teknikleri

Veri kurtarma işlemleri için uygulanacak veri kurtarma teknikleri çok çeşitli olmakla beraber her vakanın kendine özgü veri kurtarma tekniği bulunmaktadır. Fiziksel hasarlı ve mantıksal hasarlı veri kaybı vakaları için ayrı teknik uygulanmaktadır.

Fiziksel hasarlı durumlarda veri kurtarma teknikleri olarak diskin veya veri kaydedilen cihazın laboratuvar ortamında teniz oda (clean bench) içerisinde açılıp probleminin teşhis edilmesi gelmektedir. Sonrasında ise doğru malzeme ve donanım ile müdahale edilmesi gelmektedir.

Kafa (başlık) değişimi, plaka transferi (platter swap), motor açma, plaka, kafa ve ortam temizliği gibi tekniklerle uzman kişilerce veri kurtarma uygulamaların tamamıma haiz şirketimiz her türlü hasarlanmada tüm imkanlarıyla veri kurtarma yapabilmektedir.

Mantıksal hasarlı durumlarda veri kurtarma tekniği olarak ise ilk olarak diskin imajının alınması ve imajı üzerinde çalışma yapılması gelmektedir. Sonrasında ise doğru program, yazılım ve malzeme kullanılarak müdahale edilmesi gelmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum Yaz

Uysal DOĞAN