Serap Günal

Ben Serap Günal, 1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma ve kaybolan verilerin geri getirilmesi, tüm medyalarda bu işlemin %99'a varan başarı oranı ile gerçekleştirilmesi, tamamen profesyonellik ve uzmanlıkla mümkündür, Serap Günal ve ekibi, bu uzmanlık ve deneyim ile, medyalarınızda ortaya çıkan sorunları giderip tüm verilerinizi kurtarmak için sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kaybolan verileri kurtarma

Kaybolan verilerin kurtarılması için, ilgili medya aygıtına, ciddi anlamda ve profesyonel olarak bir çalışmalar zinciri uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde olabilmesi, kurtarılacak verilerin tamamının elde edilebilmesi için gereken minimum süre maksimum dikkat ile mümkündür.

Biz ekip olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten onur duymaktayız. Başta İstanbul veri kurtarma, Ankara veri kurtarma ve İzmir veri kurtarma olam üzere tüm Türkiye'ye Veri kurtarma alanında hizmet vermekteyiz, iletişim sayfamızı ziaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber güvenlik denilince aklınıza ilk gelen virüs veya hacker saldırıları olabilir, ancak durum bazen daha farklı olabiliyor, örneğin verilerinizin korunması işlemi de siber güvenlik konusu dahilindedir.Veri kurtarma hizmeti ise bir şekilde siber güvenlik sorunları yüzünden zarar görmüş verilere tekrar ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

Veri Kurtarma
veri kurtarma, veri analizi,adli bilişim, hafıza kartından veri kurtarma, ssd diskten veri kurtarma, veri nasıl kurtarılır, bozulan harddiskten veri kurtarma, medya dosyaları nasıl kurtarılır.

Veri kurtarmaya nasıl bulaştım?

Tekstil Mühendisiyim malumunuz. Bütün mesele evlendikten sonra, eşime yardım edeyim fikriyle başladı…Her işi yaptım…Telefona baktım, tuvalet temizledim, ofise yemek pişirip getirdim, sigortaya prim ödemeye, bankaya para çekmeye gittim.Bunun yanında satış da yaptım.

26 yaşında hayatı daha yeni öğreniyordum. Her şeye koşayım, her işi mükemmel yapayım derken panik atak oldum.

2001 yılında gelen bir veri kurtarma talebi bütün hayat akışımın yönünü değiştirdi. Takip eden süreçte; yurtdışı eğitimleri, rol model olabilecek laboratuvarların incelenmesi ile birlikte 5 yıllık bir hazırlanma süreci sonrası Veri Kurtarma Hizmetleri Ltd Şti firmamızı kurduk.
 

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum Yaz

Uysal DOĞAN