Serap Günal

Ben Serap Günal, 1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma ve kaybolan verilerin geri getirilmesi, tüm medyalarda bu işlemin %99'a varan başarı oranı ile gerçekleştirilmesi, tamamen profesyonellik ve uzmanlıkla mümkündür, Serap Günal ve ekibi, bu uzmanlık ve deneyim ile, medyalarınızda ortaya çıkan sorunları giderip tüm verilerinizi kurtarmak için sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kaybolan verileri kurtarma

Kaybolan verilerin kurtarılması için, ilgili medya aygıtına, ciddi anlamda ve profesyonel olarak bir çalışmalar zinciri uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde olabilmesi, kurtarılacak verilerin tamamının elde edilebilmesi için gereken minimum süre maksimum dikkat ile mümkündür.

Biz ekip olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten onur duymaktayız. Başta İstanbul veri kurtarma, Ankara veri kurtarma ve İzmir veri kurtarma olam üzere tüm Türkiye'ye Veri kurtarma alanında hizmet vermekteyiz, iletişim sayfamızı ziaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber güvenlik denilince aklınıza ilk gelen virüs veya hacker saldırıları olabilir, ancak durum bazen daha farklı olabiliyor, örneğin verilerinizin korunması işlemi de siber güvenlik konusu dahilindedir.Veri kurtarma hizmeti ise bir şekilde siber güvenlik sorunları yüzünden zarar görmüş verilere tekrar ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

Kimdir
serap günal kimdir, serap günal veri kurtarma, veri kopyalama, disk kopyalama,kaybolan veriyi geri getirme, harddisk tamiri, temiz oda
Hakkında

1974 yılında Uşak’da doğmuşum. Avukat bir baba, Türkçe öğretmeni bir annenin ilk çocuğuyum. Başlarda meslek seçimi konusunda netliğim olmamasına rağmen, analitik düşünce yeteneğim ve sistematik çalışma alışkanlığım ile mühendis olma yolunda ilerlemem hiç de tesadüf değilmiş.

İTÜ Tekstil Mühendisliğini 1996 de bitirdim ve hemen iş hayatına atıldım. Karakterim gereği olsa gerek, hiç üretim tarafında bilfiil çalışma azminde olmadım. Hep şık giyinip yönetim katında planlama tarafında görev alma eğilimindeydim. Toplam kalite yönetimi, ISO 9000 standardizasyonu konularında uzmanlaşmayı tercih ettim. Mükemmeliyetçi yapım beni bu zorlu yola sürükledi.

Çok kısa süre kendi meslek alanımda çalıştım. 3 kişilik firmamızın “patronu” olmamla, bilişim sektörüne de giriş yapmış oldum. Bir anti-virüs yazılımının Türkiye distribütörü olarak başlayan sektör maceramın 19. yılındayım. Bugün 25 kişilik bir ekibim var. Veri kurtarma tarafında Türkiye’nin en köklü firmasının kurucu ortağı ve genel müdürüyüm.

Çalışma hayatım sürerken 2004 ve 2012 yıllarında çocuklarımı kucağıma aldım. Aşk ile yaptığım evliliğim, sevgiyle büyüttüğüm çocuklarım, azimle ve şevkle gelip gittiğim bir işim, her geçen gün değer kattığım bir yaşamım var.

Kişisel gelişime ve farkındalık bilincinin oluşturulmasına olan özel merakım beni türlü eğitimler almaya sevk etti. Bugün biliyorum ki; enerji bedenimizi oluşturmak ve bekasını sağlamak bizim elimizde.

Sektörde yaşadığım türlü vakalar, başıma gelen ilginç hadiseler, bilinç düzeyimdeki deneyimler, 15 yıllık veri kurtarma tecrübem… kısacası biriktirdiğim her şeyi dilim döndüğünce paylaşmak istedim.

Vakit ayırıp dünyama giriş yaptığınız için teşekkür ederim.

Uysal DOĞAN